Uzun Bir Aranın Ardından

Başlıkta da belirttiğim gibi çeşitli nedenlerden dolayı uzun süredir bloglar aktif değildi.Artık yeniden bloglarla  yakından ilgilenmeye başladım.Öncelikle yorumlarınız için hepinize çok teşekkür ediyorum.Yorumlarınız,ilginiz benim için gerçekten önemli ve sıkıldığım zamanlarda en büyük motivasyon kaynağım..

Gelelim siteyle ilgili meselelere.Yorumlarınızda belirtiğiniz hatalı eksik bölümleri elimden geldiğince düzeltmeye çalıştım.Bir kaç video silinmiş onları da yakın zamanda yüklemeye çalışacağım.Yeni bölümler ile ilgili olarak bölümler Türkiye'de yayınlandıkça eklenecektir.Şu durumda altyazı hazırlama gibi bir imkanım yok maalesef.
 
Ayrıca bloglarla ilgili gelen ve gelecek yeniliklerden de biraz bahsetmek istiyorum.
Öncelikle tüm videolarda linkli sisteme geçildi.Bu durumdan memnun olmayan arkadaşların olduğunu biliyorum.Evet bence de çok hoş bir şey değil ama sonuçta biz de burda bir emek harcıyoruz ve sizin de buna ufak katkınızın olması oldukça önemli.Bu şekilde olan videolarla ilgili yorum yapanların pek çoğu izleyememekten şikayet etmiş.O yüzden bununla ilgili bir anlatım hazırladım aşağıda bulabilirler.
 
-Bölümleri yüklendiğim video servis sağlayıcısını değiştirdim.Bununla ilgili de siteye erişilmediği zamanlarda bölümler izlenemiyordu, bundan sonra bu konuyla ilgili bir problem olacağını sanmıyorum.Yeni yüklenecek  bölümler buraya yüklenecek.Ancak eski videoların hepsini birden buraya geçirmek zor o yüzden önceden yüklenmiş bölümler bir süre eski siteden izlenecek Ayrıca bir çok kişi bölümleri indirmek istediğinden bahsetmiş.Şuan çeşitli programlarla videoları indirmek mümkün.Ancak görüntü olarak pek iyi sonuç alınamayacığının farkındayım.Bunun için bir çalışmam var.Umuyorum yakın zamanda kaliteli bir görüntüyle hızlı bir şekilde bölümleri indirebileceksiniz.

-Yeni çizgi dizilerin sunulması.Bildiğiniz gibi şuan bünyemizde 4 adet çizgi dizinin bölümleri yayınlanıyor.Bu sayıyı zaman içerisinde sürekli olarak arttırmak istiyoruz.Şuan yüklemesi tamamlanmış bir kaç çizgi dizi var.Yakın zamanda onların yayınını da gerçekleştirceğiz ve yeni gelenlerle birlikte yayınlanan çizgi dizi sayısı 8 ya da 9 olacak.Dediğim gibi bu sayıyı arttırmak daimi amacımız.Ayrıca sizin de yayınlanmasını istediğiniz çizgi diziler var ise görüşlerinizi buradan paylaşmanız yeterli.Yardımcı olmak isteyenler de paccinialberto@gmail.com adresinden bana ulaşabilirler.

Takip eden herkese tekrar teşekkür ediyorum. Umarım ilerde çok daha geniş bir arşivle yayın yapmaya devam ederiz.

Saygılarımla..

19 yorum :

 1. Ne güzel insansınız siz ^^ valla ne kadar teşekkür etsek az emekleriniz için çok teşekkürler

  YanıtlaSil
 2. 5.sezonu cn çevirmedi mi hala :/ ingilizcem biraz daha iyi olsa inglizcelerini izleyeceğim :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben İngilizcesini izlemek istiyorum nerden izleyebilirim biliyormusun?

   Sil
 3. Peki indirmeden eskisi gib burdan video formatında izlenilebilcek mi acaba?

  YanıtlaSil
 4. Bişey diyeceğim yan kısımda sezonlar kısmında sezonlar ve sezonda ne kadar oynandığına dair bilgi veriyorsunuz. Fakat 4.Sezon (27 Bölüm) yazıyor ama 27.Bölüm yok? Sayıda mı bir hata var yoksa bölüm silindi mi?
  İnşallah bir an önce 5.Sezon gelir :)

  YanıtlaSil
 5. Usta 5. sezon bölümleri çıkmaya başladı bir el atarsan çok memnun oluruz <3 liseye gidiyorum eve gelene kadar kaçırıyorum akşamda unutuyorum :3 ilgilendiğin için teşekkürler ayrıca arşivciler için arkadaşların dediği gibi birde toptan indirme veya teker teker olursa arşivlemek istiyorum bu siteyi.

  YanıtlaSil
 6. 5. sezonun artık bir kısmı Türkçe oldu,onları eklersen çok güzel olur ayrıca bu sitede izlesek olmuyor mu benim bilgisayarım açmıyor oradan izlemeyi umarım en kısa zamanda yaparsın ama yinede emeklerini tebrik ederim.

  YanıtlaSil
 7. Acaba ne zaman 5. seozunu ekleyebilirsiniz? :)) 4. sezon bittiğinde 1. sezona geri döndüğü için takip etmeyi bırakmıştım. Ben bakmıyorken 5. sezon başlamış Finn the Human, Jake the Dog, Puhoy falan hepsini kaçırdım lütfen 5. sezon mümkün olunca ekleyin şimdiden çoooook teşekkürler :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. daha puhoy falan türkçe olmadı yani hepsini kaçırmadın malesef simon and marcy bölümünden sonra tekrar 1. sezona döndüler..

   Sil
  2. Ama ben Puhoy'u gördüm başlıyordu başladı biraz ilerledi sonra elektrikler kesildi :/ Finn the Human falanda geçti sanırım. Keşke 5. sezona baştan başlasalardı :(

   Sil
 8. admin sizden ricam var. bölümler tv de çıkınca o gün veya ondan sonraki gün siteye aktarın şimdiden saolun

  YanıtlaSil
 9. 5 Sezon ile ilgili herhangi bir bilgi var mı acaba?

  YanıtlaSil
 10. Şu 5. sezonun büyük bir kısmını hala CN türkçe yapmadı ama biraz biraz veriyorlar arada sırada çıkıyor,verdikleri bölüme kadar burada yayınlarsan çok sevinirim ayrıca eskisi gibi buradan izlesek harika olur...

  YanıtlaSil
 11. abi diyer sitenin linkini koyarsan çok sevinirim

  YanıtlaSil
 12. 5. sezonu koyarsan süper olur

  YanıtlaSil
 13. Paylaşımlarınız çok başarılı, sitenizi ilgiyle takip ediyorum..
  Tek Parça izle
  Tek Parça izle

  YanıtlaSil
 14. knk steven universe'yi boş bi zamanında yükler misin?

  YanıtlaSil